Logilink | Mouse | ID0139 | Wireless | Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross weight | 0.149 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Kaal | 86.2 g |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Muud funktsioonid | 2.4 GHz FSK Autolink Technology Ergonomic design conforms naturally to your hand and wrist movements Adjustable DPI: 1000/1200/1600 dpi 5 Standard buttons + 1 DPI shift button Range: Up to 10 m Dimension: 100 x 79 x 61 mm |
| Net weight | 0.068 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1029 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 65.00 g |
| PET | 16 g |
| Producer | Logilink |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | ID0139 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.081 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 2 x AAA alkaline batteries |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00084 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







